7 życzeń w 7 dni

Jestem dziś w fantazyjnym nastroju i sobie wyobrażam…
Wyobrażam sobie proszę ja Ciebie, że mam możliwość przeżyć wyjątkowy tydzień. Tydzień w którym każdego dnia, mogę znaleźć się w sytuacji jaką tylko wymyślę. Nie mogą paść marzenia dla kogoś, to dotyczy tylko mnie/Ciebie.
Gdybym miała taki tydzień to w:
Poniedziałek – zaczęłabym z grubej rury. Chciałabym tak jak Felix Baumgartner skoczyć ze stratosfery. Widzieliście ten moment gdy stał na „podnóżku” i patrzył z niego na ziemię, na otaczający go kosmos?? Chciałabym poznać to uczucie i zobaczyć to co on. To musiało być niezwykłe. Pewnie ze strachu narobiłabym w gacie, ale czy z kupą czy bez i tak chciałabym postać na podnóżku, popatrzeć i skoczyć i lecieć.
We wtorek chciałabym jako obserwator pobyć na planie filmowym. Film koniecznie akcji, ze strzelanką, o seryjnym mordercy, którego grałby Liam Neeson ścigałby go Travolta lub De Niro. Obsada mało oryginalna ale bardzo porządna.
W środę wzięłabym udział w rajdzie samochodowym po jakiejś pustyni albo leśnym terenie. I nie jako pilot ale kierowca.
W czwartek pływałabym z delfinami.
W piątek poszłabym na koncert Pearl Jam.
W sobotę zwiedzałabym Meksyk strzelając foty super-extra aparatem fotograficznym, a w niedzielę zjadłabym obiad na ostatnim piętrze Wieży Eiffla przygotowany przez pyskatego Anthonego Bourdaina w towarzystwie Małża, Sprężyny i naszych 2 kotów.
O tyle. Halooo! Hej TY lub WY tam w górzeeeee!!! To kiedy mogę zaczynać????!!!
Czekam na sygnał!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.